1. Anasayfa
 2. Girişimcilik

Her Girişimcinin Ziyaret Etmesi Gereken 10 Online Eğitim Sitesi

Her Girişimcinin Ziyaret Etmesi Gereken 10 Online Eğitim Sitesi
0

Başarılı bir girişimci olmak, bir iş fikrini hayata geçirerek veya mevcut bir işi büyüterek başarı elde eden kişidir. Bunun için girişimcilik ruhu, yaratıcılık, cesaret, risk alma ve kararlılık gibi bazı önemli özelliklere sahip olmak gereklidir.

Yeni bir iş kurmak için öğrenmeniz gerekenler, bazı durumlarda size pahalıya mal olabilir. Örneğin, bir işletme yönetimi kursu almak ya da bir mentorluk programına katılmak ek maliyetler getirebilir. Ancak, son yıllarda ücretsiz veya düşük maliyetli online eğitim kaynakları sayesinde birçok bilgiye erişmek mümkün hale geldi. ğer pazarlama, girişimcilik, iş yönetimi ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek isterseniz aşağıda sizin için hazırladığımız mevcut kaynaklar ile online eğitim alabilirsiniz.

 1. Udemy – Udemy, herhangi bir beceriyi öğrenmek için yüz binlerce online kursa ev sahipliği yapar.
 2. Coursera – Coursera, dünya çapında ünlü üniversitelerden dersler sunar ve sertifikalar verir.
 3. Khan Academy – Khan Academy, matematik, bilim ve diğer konularda öğrenmek için bedava online eğitim sunar.
 4. edX – edX, lisanslı kurumlar tarafından sunulan yüksek kaliteli dersleri içeren bir online eğitim platformudur.
 5. Codecademy – Codecademy, web geliştirme, programlama ve veri bilimi gibi konuları öğrenmek için interaktif bir çevrimiçi öğrenme ortamı sunar.
 6. Lynda.com – LinkedIn’in sahibi olduğu Lynda.com, işletme, yaratıcılık ve teknoloji konularında video tabanlı online eğitim sunar.
 7. Treehouse – Treehouse, web tasarımı, web geliştirme, mobil uygulama geliştirme ve oyun programlama gibi konularda interaktif öğrenme sunar.
 8. Skillshare – Skillshare, yaratıcı beceriler, tasarım, fotoğrafçılık ve pazarlama gibi konularda online dersler sunar.
 9. FutureLearn – FutureLearn, dünyanın önde gelen üniversitelerinden, kültür kurumlarından ve endüstri liderlerinden kurslar sunar.
 10. TED-Ed – TED-Ed, dünya çapında ünlü konuşmacıların TED konuşmalarından yola çıkarak, öğrencilere video tabanlı eğitim sunar.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir