1. Anasayfa
  2. Rehber

Polyvore’nin Kurucu Ortağı ve CEO’su: Jess Lee

Polyvore’nin Kurucu Ortağı ve CEO’su: Jess Lee
0

Polyvore’nin Kurucu Ortağı ve CEO’su: Jess Lee

Jess Lee, matematiğe ve bilime olan ilgisini keşfettiği çocukluk yıllarından beri teknoloji dünyasına ilgi duymaktadır. Üniversitede bilgisayar bilimi dersi aldıktan sonra programlama alanında kendini geliştirmeye başlamış ve Google Haritalar’ın ürün yöneticisi olarak çalışmaya başlamıştır.

Kariyerine girişimcilik alanında devam etmek istemiş ve Polyvore adlı stil ve alışveriş platformunu kurmuştur. Polyvore, kullanıcıların moda ürünleri hakkında fikirlerini paylaşmalarına ve ürünleri bir araya getirmelerine olanak tanıyan bir sosyal ağdır.

Jess Lee, başarılı bir lider olmak için iyi bir ekibin önemine inanmaktadır. Şirketi için doğru insanları seçmek, onları motive etmek ve hedefleri için çalışmalarını sağlamak için çaba göstermektedir. Bu liderlik yaklaşımı sayesinde, Polyvore şirketi kadınlar için en iyi 100 şirket arasında yer almaktadır.

Jess Lee, başarısıyla girişimcilik dünyasında birçok kişiye ilham kaynağı olmuştur. Başarılı bir kadın girişimci olarak, kadınların teknoloji sektöründeki varlıklarını artırmak için çalışmalar yapmıştır.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir